Okullar

Okullar, Bulist için bir yapıda olmanın ötesinde geleceğin inşa edildiği bilgi yuvaları olarak kabul edilir. Bu anlayıştan hareketle okul projelerinde öğrenci, öğretmen ve velilerin bütün beklentilerini karşılayacak yapısal çözümler ortaya konur.

Bulist, proje bazlı çalışmaları ile her projenin kendi özelinde benzersiz olduğu anlayışı ile hareket eder. Projelerin her noktası titizlik ile gerçekleşirken bir bahçe duvarı yapılandırılırken dahi mali ve teknik açıdan bütün yönleri ile değerlendirilmesi sağlanır. Titizlikle sürdürülen çalışmalar neticesinde bireysel ve toplumsal beklentilerin karşılanması arzu edilir.

Okul projeleri ve diğer bütün çözümlerde kalite, sürdürülebilirlik, uzun ömürlülük ve birey ihtiyaçlarına yönelen çözümlerden faydalanabilmek amacı ile bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Okul Projeleri ve Uygulamaları

Özel okullar ya da devlet okul projelerinde etkin rol üstlenen bir marka olmanın bilinci ile çözüm üreten Bulist olarak projelerimizde benimsediğimiz genel anlayışları sizlere sunmayı arzu ediyoruz. Sıradan bir okul projesi ortaya koymaktan öte bir sosyal alan ve eğitim yuvası tesis etmeyi hedefliyoruz. Bu anlayışla aşağıdaki özelliklere önem veriyoruz.

Temeli Sağlam Yapılar

Okullar, on yıllar boyunca insanların kullanımına sunulan ve dayanıklılığı ile adından söz ettirmesi beklenen yapılardır. Kentsel dönüşüm süreçlerinde ev ve diğer binalar kadar ele alınmayan okulların temellerinin sağlama oturtulması bu yönü ile oldukça değerlidir. Siz de okul projelerinizin sağlamlığı ve dayanıklılığı ile başarı elde etmek istiyorsanız Bulist iş ortaklığından faydalanmalısınız.

Sosyal Yönü Güçlü Yapılar

Okullar, eğitim yuvaları oldukları kadar sosyal açıdan başarılı birer merkez olmaları ile de başarıyı ön plana çıkarmayı arzu ederler. Bu anlamda ortaya konana projelerde sosyal açıdan öğrenci ve öğretmen ihtiyaçlarını karşılayacak türde projelendirme gerçekleştirilir. Projelerin başından sonuna kadar öğrenci odaklı düşünülmesi bu anlamda kaliteyi yüksek seviyelere taşır.

Bulist olarak okulların sıradan bir yapı projesi olmadığını biliyor ve bu bilinç ile hareket ediyoruz. Proje tasarım süreçlerinde başarılı mimar ve mühendislerimizin gücünden faydalanırken aynı zamanda okul projelerinde görev almış tecrübeli paydaşların görüşlerinden de faydalanıyoruz. Böylelikle ortaya her yönü ile kusursuz çözümler ortaya çıkararak kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.