İş merkezleri

İş merkezleri, insan yaşamının en önemli yapılarından bir tanesi olduğu gibi kent dokusunun da önemli parçalarından biri kabul edilir. Bulist olarak ticaretin kalbi ve alışverişin temelini oluşturan alternatifleri sizlerle buluştururken ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler ortaya çıkarmayı oldukça önemsiyoruz. İş merkezlerinde birey beklentilerinin önemsendiği ve alışveriş süreçlerinin sürdürülebilirliğinin dikkat çektiği seçenekler tasarımlarımızın temelini oluşturur.

İş merkezi tasarlarken alışverişin gerçekleşeceği sıradan mağazalar tasarlamak yerine bir yaşam alanı oluşturmak ve bu alanda insan beklentilerini karşılamak temel hedeftir. Mağazaları tasarlarken kullanım alanından maksimum derecede yararlanmayı önemsiyor ve bu noktada kaynakları etkin kullanmaya değer veriyoruz. İş merkezlerinin soğuk ve ruhsuz havasını daha samimi bir havaya dönüştürüyoruz.

İş Merkezleri Projelerimiz

İş merkezleri projelerimiz ile sizlere kusursuz çözümler sunma sizlerin beklentilerini karşılayacak farklı tipte mağazalar ortaya çıkarıyoruz. Mağazaların m2 değerleri kadar cepheleri, iç tasarımlar ve kullanım özellikleri de sizler düşünülerek tasarlanır. Projenin her noktasında başarı yakalamak ve iç mekânı kaliteli bir noktaya taşımak temel hedeftir. 

İş merkezlerinde mağazaların yanı sıra sosyal imkanların da oldukça önemsendiği ve bu alanların birey ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlandığını vurgulamak gerekir. Her yönü ile başarılı bir proje ile buluşmanıza olanak sağlayan Bulist; İstanbul’da fark yaratan projelere imza atmayı temel motivasyonu kabul eder. Ancak farklılık Bulist için hiçbir zaman gereksiz detaylarda boğulmak anlamına gelmez. 

Neden Bulist Tercihinde Bulunmalısınız?

Bulist; fark yaratan yapılar inşa ederken kent dokusunu ve insan beklentilerini hep ön planda tutar. Siz de beklentilerinizi değerli bulan ve bu anlayışlar iş merkezi tasarımına imza atan bir iş ortağı ile iş birliği yapmak ister misiniz? Birinci sınıf malzeme kullanmak, işçilikte kusursuzluğu yakalamak ve diğer bütün konularda yüksek standartları yakalamak ile övünmüyoruz!

Bulist olarak üzerimize düşeni layığı ile yerine getirirken beklentilerinizi karşılamak adına ekstra çaba sarf ediyoruz. Üstelik lüks ve konforu sağlarken dudak uçuklatacak fiyatlar sunmayı planlamıyoruz. Her talebe çözüm üreten, maliyetleri minimize eden alternatiflerle buluşmanızı sağlıyoruz. Bulist ile iş birliği yapmak sizin için büyük bir avantaj olacak!