Devam eden projelerimiz

Şehir içi taşıma hizmetlerinde birçok farklı yöntemi Tercih edebilirsiniz. Ancak, özel misafirleriniz ve özel organizasyonlar için yüksek standartlarda taşıma ihtiyacınız ortaya çıktığında VIP araç kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Hizmet kapsamında, sürücü ve gerekli ise destek hizmetleri personeli de size sunulacaktır. Yani VIP araç tedariği hizmetlerimiz genel olarak tüm ihtiyaçlarımızı karşılamaya yöneliktir. Personelimiz VIP standartlarında hizmet vermek için özel olarak yetiştirilmiş ve araçlarımız bu standartta hizmet sunabilmek için donatılmıştır. Herhangi bir süre ile, herhangi bir noktadan başka bir noktaya karayolu taşımacılığında en yüksek standartları ifade eden taşıma biçimi VIP standardıdır. Firmamız tüm diğer hizmetlerinde olduğu gibi bu hizmette de, sektör ortalamalarının üzerinde nitelikli hizmet sunmaktır.

VIP aracı standartları

VIP araçlar, van tipi araçların özel donanımlarla geliştirilmesi sonucu üretilen araçlar olabildiği gibi, üst sınıf binek araçlar veya limuzin tipi araçlar da olabilir. Bu noktada ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı araç seçimi opsiyonlarımız söz konusudur. VIP araçlarımız, sınıfının en yüksek standartlarındaki markalardan seçilir. Sürüş güvenliği ve konfor bakımından, bu araçların özel donanımları söz konusudur. Koltuklarında süspansiyon sistemine kadar her detayı özel olarak geliştirilen araçlarımızın, dünya standartlarında VIP seviyesinde olduklarını ifade etmek gerekir. Herhangi bir şekilde kendiniz veya önemli misafirleriniz için filomuzdaki araçlardan seçim yapabilir ve güvenle seyahat edebilirsiniz. VIP araç hizmetlerimizde hizmet standartları sizin talebinize göre karşılanacaktır. Tuning kalabalık grupların transferinde, büyük araçlar tercih edilebilirken, tek kişilik veya bir kaç kişilik özel transfer işlemlerinde binek araçlar ve limuzin tipi araçlar kullanılabilir. Söylemez gibi bu noktada tercih size ait olacaktır.

VIP hizmet standartları

Çok önemli kişilerin veya grupların seyahat edeceği VIP araç kiralama prosedürümüzde, bu alanda uzman ve özel olarak yetiştirilmiş personeller görev alır. Turizm standartlarında yetiştirilen personeller ayrıca, uluslararası VIP standartlarına da hakimdir. Bu sayede bu üst düzey hizmet alabilir ve misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabilirsiniz. Biz sunduğumuz hizmetin, uluslararası VIP standartlarına sahip olmasının yanında, Türk misafirperverliğini de en iyi şekilde kapsamasını ön görürüz. Bu noktada değerli misafirlerimiz bildikleri ve tanıdıkları kültürün misafirperverliğinin keyfini sürmeye devam ederken, yabancı misafirleriniz için beklemedikleri standartlarda bir hizmet ortaya çıkmaktadır. VIP standartlarına yeni bir boyut getiren firmamız sizlere sürekli arayacağınız bir hizmet standardını vaat etmektedir.

Genişletilmiş VIP standartları

VIP  oruç hizmetlerimiz, sıradan bir kiralama hizmeti değildir. Bu hizmet kapsamında, misafirlerimizin güvenlik Konfor ve memnuniyeti için her koşulda üst düzey hizmet standardı ortaya konulur. Vasıfları bakımından, bizim sunduğumuz hizmetler diğer pek çok taşımacılık hizmetinden farklı konumda yer alır. Biz müşterilerimizin, beklentilerinin ilerisinde bir deneyim elde edebilmeleri için mümkün olan tüm sınırları fazlasıyla aşarız. Bu sayede, hizmet verdiğimiz kişi ya da kişiler kim olursa olsun, bizi tercih ederek krallara layık bir hizmet alabilirler. Mevcut filo ve personel imkanları çerçevesinde sizin için gerekli rezervasyonları yapacak, gerekiyorsa özel ayarlamalar yapacağız.

VIP araç hizmetlerimizden; devlet erkanı, ünlü kişiler, yerli ve yabancı iş adamları ve diğer özel kişilerin taşınması noktasında faydalanabilirsiniz. Özel ihtiyaçlarınız için özel çözümler üreten irmamız bu noktada nitelikli çözüm ortakları ile çalışmakta ve İhtiyacınız olan hizmetin tam karşılığını ortaya koymaktadır. Bizi şimdi arayarak, ihtiyaçlarınızı belirtebilir ve VIP araç hizmetlerimizden faydalanmak istediğiniz tarihe rezervasyon yaptırabilirsiniz. Firmamız hizmetleri tam zamanında ve kusursuz biçimde sunulur. Bu hizmetlerden en doğru şekilde faydalanabilmek için mümkün olduğunca erken bir zamanda bize başvurmanız ve rezervasyon yaptırmanız faydalı olacaktır.