Binalar

Bina çözümlerinde yeniliğe imza atan ve projelerin başarısını daima ön planda tutan Bulist ile kusursuz çözümler yakalamaya ne dersiniz? İnsan yaşamının önemli bir kısmının geçtiği kapalı alanları beklentileri karşılayacak ölçüde kaliteli anlayışla tasarlayan ve bunu uygulayan bir marka ile çalışmaya hazır olun!

Bulist, ruhsuz yapılar ve kent yaşamında ucube olarak adlandırılabilecek olan çözümlerden uzaklaşmak adına farklı seçeneklerle kalitesini hissettirir. Özellikle farklılığı ön plana çıkarırken ekonomik ve kültürel açıdan da değerli yapı çözümlerinin ortaya konması arzu edilir. İster bir yaşam alanı olsun ister bir ofis Bulist her yönü ile çözümlerinde benzer anlayışlarla hareket eder. 

Bina Projeleri ve Bulist Kalitesi

Kentin çehresini değiştirmekten ziyade kente ait yapılar inşa ederek yapı ve inşaat sektöründeki temel sorunların ortadan kaldırılması arzu edilir. Yapıların niteliği ne olursa olsun proje ve uygulama süreçlerinde aşağıdaki anlayışların benimsenmesi değerlidir.

Amacına Uygun Seçenekler

Yapıların tasarlanması ve tasarım aşamalarından sonra hayata geçirilmesinde en dikkat çekici seçenek amacına uygun çözümler ortaya konmasıdır. Okul ve toplu konut projelerinde dikkate alınacak dinamiklerin birbirinden farklı olması proje bazlı anlayışın ortaya konmasında oldukça değerlidir. Bu nedenle de gerçekleştirilen bütün çalışmalarda amaç ve sonuç arasındaki ilişkiye bağlı kalınarak çalışmalar yürütülür.

Mali Açıdan Sürdürülebilir Çözümler

Bulist olarak her projenin bütçesinin farklı ve kendine has olduğu bilinci ile hareket ediyoruz. Kaynakların etkin kullanımı ile birlikte daha kusursuz projelere imza atılmasını hedefliyoruz. Mali açıdan başarı yakalayamamış projelerin uygulama aşamasına geçebilmesinin mümkün olmadığı anlayışından hareket ile ekonomik çözümleri daima ön planda tutuyoruz.

Depreme Dayanıklı Seçenekler

Türkiye ve özellikle de İstanbul’un bir deprem kuşağı bölgesi olması nedeni ile jeolojik dinamikleri de hesaba katarak deprem dayanıklılığını önemsiyoruz. Depreme dayanıklı yapılar sayesinde birey beklentilerini maksimum oranda karşılıyor ve kaliteyi hissettiriyoruz.

Siz de Bulist ayrıcalıkları ile kusursuz çözümlerden faydalanmak istiyorsanız kalite ve sürdürülebilir çözümlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Binalar konusunda projelendirme ve uygulamada yakaladığımız başarıdan siz de oldukça etkileneceksiniz. Yoksa siz hala Bulist ile işbirliği seçenekleri değerlendirmediniz mi?