Yatırım Danışmanlığı

Yatırım danışmanlığı menkul ve gayrimenkul alanda bir çok faaliyette sunulabilen bir hizmettir. Biz Türkiye’deki müşterilerimiz veya uluslar arası müşterilerimiz için, Türkiye’de veya yurtdışında yatırım alternatiflerini değerlendirmekte, gerek menkul kıymetlerin yatırım fırsatları, gerekse gayrimenkul yatırım fırsatlarını müşterilerimiz için birer avantaja dönüştürmekteyiz. Günümüzde yatırım getirisi olduğu kadar riski de söz konusu olan bir alandır. Özellikle gayrimenkul satın alma işlemlerinde uzun vadeli projeksiyonlar yapabilmek için alanda uzmanlığa sahip olmak gereklidir. Bir arazi veya yapının satın alınmasının ne kadar getirisi olacağı, maliyetini karşılama süresi ve gelecekteki avantajlı imkanlarının tanımlanabilmesi ve elbette bu gayrimenkul için çeşitli risklerin analiz edilebilmesi için sadece sektöre değil, bölgeye de hakimiyet gerekir.

Biz örneğin; İstanbul’da yatırım yapmak isteyeceğiniz araziler için etüd yapıyor ve dilerseniz size daha önceden etüdünü yaptığımız fırsatları sunabiliyoruz. Bu sayede kısa, orta ve uzun vadede yatırım getirilerinden emin olabiliyor ve gelecekte herhangi bir kamusal risk söz konusu olmaksızın yatırım yapabilmektesiniz. Bunun yanı sıra yurt dışında da pek çok lokasyonda gayrimenkul yatırım fırsatlarını sizler için analiz ediyor ve en yüksek getiriye sahip fırsatları size sunabiliyoruz.

Firmamız bir emlak firması değildir. İşimiz gayrimenkul alım satım işlerine aracılık etmek de değildir. Biz sizin için yatırım karlılık ve risk faktörlerinin değerlendirilmesi hizmetlerini üretiyoruz. Bu kapsamda, risk faktörü söz konusu olmaksızın uygun maliyetlerle avantajlı gayrimenkul alım satım işlemlerinizi yapabiliyorsunuz. Elbette size süreç içerisinde hukuki danışmanlık da yapıyoruz. Alım satım sürecinde mağduriyet yaşamamanız için gereken tüm destek firmamızca sunulacaktır.

Her alanda yatırım imkanları

Yatırım söz konusu olduğunda bize güvenebilirsiniz. Biz sizin için gayrimenkul alanında olduğu gibi, sermayenizi en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz diğer alanlarda da destek sunuyoruz. Varlıklarınızı en iyi şekilde yönetebilmeniz için ihtiyacınız neyse,  biz sizin için o desteği sınırsız biçimde sunabiliriz. Uluslar arası piyasalardaki yatırım fırsatları sayesinde, yurt içinde elde edeceğinizden çok daha yüksek oranlarda getiri elde edebilirsiniz. Üstelik bu şekilde elde edeceğiniz karlar finans sisteminin enflasyon oranları civarında verdiği faizlerden çok daha verimli olabilir. Zira yapacağınız menkul yatırımlar; doğrudan üretim ve diğer sektörlerde devam etmekte olan reel işlemleri kapsayacak ve pozitif kar faktörünü içerebilecektir. Değerli madenler, petrol ve uluslar arası borsalarda devam eden işlemler kapsamında gelir etmek de sunduğumuz hizmetler arasında yer alır.

Tüm dünyada en çok tercih edilen ve risk içermeyen yatırım araçlarını kullanarak birikimlerinizi ve sermayenizi değerlendirebilmeniz için elimizden geleni profesyonel biçimde yapıyor olacağız. Uzman çalışma arkadaşlarımız ve deneyimli firmamızın kurumsal hafızası sayesinde her seviyede yatırımcı için Menkul ve gayrimenkul yatırımları noktasında hizmetler üretiyor ve sizlere danışmanlık desteği sunuyoruz. Bizimle şimdi iletişime geçerek, miktarı ne olursa olsun, farklı vadelerde yüksek getiriler elde etmek üzere yapabileceklerimizi değerlendirebilir ve hemen hizmet almaya başlayabilirsiniz.