Havaalanı – Otel – Transfer Hizmetleri

İstanbul gibi dünyanın en büyük şehirlerinin başında gelen bir metropolde, yolunuzu kaybetmemek ve varış noktasına en hızlı biçimde ulaşmak için tek yapmanız gereken seyahatinizden önce bize ulaşmak. Sizin için hava alanından otelinize veya istediğiniz herhangi bir lokasyona transfer hizmetini en yüksek standartlarda sunuyoruz. Son model araçlarımızla, konforlu ve güvenli biçimde havaalanı transfer hizmetlerini almak için bizi arayınız. Turizm standartlarındaki hizmetlerimizi, bir çok farklı dilde sunabiliyoruz. Yabancı misafirlerimiz için evlerini aratmayan nitelikte hizmetleri en uygun fiyatlarla sunuyor ve bununla birlikte VIP hizmet alabilmelerini sağlıyoruz. Firmamız, müşterilerinin hizmetlerden tam olarak beklentilerini karşılayan sonuçları almaları için azami özeni göstermekte ve hizmet standartlarını maliyetlerine bakılmaksızın en yüksek standartlarda sunmaktadır. Uzun yıllardır sürdürmekte olduğumuz sektör deneyimimiz kapsamında, hizmet standartlarımız her geçen gün gelişmekte ve her gün daha iyi bir hizmeti üretmek için gayret göstermekteyiz.

Havaalanı Transferi Nasıl Yapılıyor?

Firmamıza seyahatinizden önce iletişim kanallarımızın herhangi birisinden ulaşarak rezervasyon yaptırmanız durumunda işlemleriniz derhal başlatılıyor. Sizin için uçuş günü ve saatinde VIP aracınız hazır olarak alanda bekletiliyor. Ayrıca sizi karşılayacak personelimiz de rehberlik etmek üzere sizi karşılıyor. Tabii bu noktada altı çizilmesi gereken husus; havaalanında size eşlik edecek personelimizin sizin dilinizi konuşacak olmasıdır. Yerli ve yabancı çok sayıda müşteriye hizmet veriyor olmamızdan dolayı, ok sayıda personelimiz bulunmakta ve personelimiz yabancı dil bilmektedir. Bu sayede dünyanın hemen her yerinden misafire hizmet verebilmekteyiz.

Kimler İçin Transfer Hizmeti Sunuluyor?

Hava alanı transfer hizmeti, diğer hizmetlerimizle bütünleşik olarak verilebildiği gibi, dileyen müşterilerimiz için sadece bu hizmet de sunulabiliyor. Hava alanı transferinde büyük araçlarla toplu transferler gerçekleştirebiliyor veya bireysel transfer hizmeti de verebiliyoruz. Bunun yanında güvenlik ve koruma gibi ihtiyaçları olan misafirleriniz için de özel hizmetleri sunabiliyoruz. Örneğin, bir müzik grubunu hava alanından alıp, kalacakları veya konser verecekleri noktaya güvenli biçimde ulaştırabilir, hatta devlet temsilcileri, siyasetçiler, iş adamları ve diğer önemli kişileri özle transfer koşullarında varış noktasına ulaştırabiliriz.

Transfer için kullandığımız araçlarımız, yeni nesil araçlar olup, karayolu taşımacılık kanununda öngörülen asgari standartların oldukça üzerindedir. Araçlarımızın güvenli sürüş koşullarına tabi olması ve yolcularımızın konforlu bir seyahat sürebilmesi için şoförlerimizi özel eğitimlerden geçiriyor ve araçlarımızı uydu kanalıyla takip ediyoruz. Bu nedenle bizden hizmet almanız durumunda asla pişman olmayacağınızı garanti ediyoruz.

Sizi Asla Yarı Yolda Bırakmayız

Uçağınız rötar yapacak olsa dahi, havaalanı transfer hizmetiniz iptal olmaz. Sizin için hizmeti sonlandırmadan çözüm üretme yollarını değerlendiriyor, gerekirse yedek bir planı devreye sokuyoruz. Siz havadayken meydana gelecek muhtemel gecikmeleri ise biz takip ederek gerekli tedbirleri alıyoruz. Hizmet kapsamında tam zamanında sizi havaalanında karşılayıp, ulaşmak istediğiniz hedefe tam zamanında teslim ediyoruz.