Tekne & Helikopter Hizmetleri

Özel hizmetleri ihtiyaç duyuyor ve size nitelikli destek verecek bir çözüm ortağı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamız, üst düzey hizmet ihtiyacı duyan tüm kişi ve kuruluşlara özel hizmetler sunmaktadır. Teknik ve helikopter tedariği hizmeti de sunduğumuz yüksek profilli hizmetlerdendir. Şehrin trafiğine takılmadan güvenli biçimde şehir içinde ve menzil yeterliliği olması durumunda şehir dışında sınırsız hava taşımacılığı desteğini helikopter hizmetlerimiz kapsamında alabilirsiniz. Bunun yanında, gerek eğlence ve gezi için turistik amaçlarla gerekse taşımacılık maksadıyla tekne tedariği hizmetlerimizden de dilediğiniz zaman faydalanabilirsiniz. Hemen her ihtiyaca yönelik, farklı boyut ve menzillere sahip hava ve deniz taşımacılığı araçlarına firmamızın hizmetleri kapsamında ulaşabilirsiniz. Dilerseniz belli rotalar arasında taşımacılık, dilerseniz süreli kiralama biçiminde hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Biz müşterilerimize, yüksek profilli özel hizmetleri, mümkün olan en yüksek standartlarda sunarız. Tekne ve helikopter hizmetlerimizde de müşterilerimizin elde edeceği kalite standartları normal seviyenin oldukça üzerindedir. Hizmetlerin kendine ait özelliklerinin yanı sıra, bizim tüm hizmetlerimizde olduğu gibi müşteri odaklı geliştirme yapılmakta ve size özel hizmetler ortaya çıkarılmaktadır. Bu kapsamda zaten elde edeceğiniz hizmetin tüm özelliklerini siz yönetmektesiniz.

Dilediğiniz lokasyonda VIP Hizmet

Tüm misafirlerimiz için İstanbul’un güzelliklerine havadan ve denizden şahit olma imkanı sunuyoruz. Büyük gruplardan, bireysel gezilere kadar her çapta tekne ve helikopter gezilerini düzenleyebiliriz. Ayrıca dilerseniz teknede özel organizasyonları da sizin için sunabiliyoruz. Örneğin, iş ortaklarınızla teknede bir kokteyl düzenleyebilir ya da toplantılarınız boğazın serin suları üzerinde yapabilirsiniz. Bunun yanında teknede düğün, nişan ve doğum günü gibi aktiviteleri de sizin için organize edebiliriz. Tüm hizmetlerimiz VIP standartlarda olup, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamaya yöneliktir.

Dilerseniz iş seyahatlerinizin tamamını karadan değil, havadan helikopter ile gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız bu noktada size hava alanından başlayan bir hizmet silsilesini sunacak ve saatler süren yolculukları dakikalar içerisinde tamamlamanız sağlanacaktır. Busisess Class standartlardaki hizmetlerimiz, beklentilerinizin ilerisinde standartlara sahiptir.

Siz ne İsterseniz Onu Yapıyoruz

Firmamız, sahip olduğu, bilgi, deneyim ve donanımı sizin ihtiyaçlarınızı daha efektif biçimde karşılamak üzere kullanıyor. Uzman personelimizin kaliteli sunumuyla tekne ve helikopter gezilerinde azami kalitede hizmetlere erişiyorsunuz. Hizmetlerimizi yerli ve yabancı müşterilerimize sunabiliyor, bu noktada birçok dilde destek sunabiliyoruz.  Müşteri odaklı çözümlerimiz sayesinde ihityacınız olanı tam olarak alıyor ve mükemmele kolayca ulaşıyorsunuz.

Firmamız müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemiş olup, yüksek kalitedeki, kara, hava ve deniz taşıtları ile geziler ve transportasyon hizmetini dünyanın gelişmiş ülkelerindeki örneklerinden çok daha nitelikli biçimde sunuyor. Alacağınız hizmetten tam anlamıyla memun olmanızı sağlayacak tüm gereklilikleri eksiksiz biçimde yerine getiriyor ve sizin için beklentilerinizin çok ötesinde bir hizmet standardını ortaya çıkarıyoruz. Bizimle hemen iletişime geçerek VIP hizmetlerimizden istediğiniz zaman faydalanabilirsiniz.