Şehir & Kültür Turları

İstanbul’un 5bin yıllık kültür mirasını yakından tanımak istemez misiniz? Yedi tepeli şehrin her detayına hakim rehberlerimiz ile size benzersiz bir deneyim yaşatabiliriz. Kültür ve Şehir turları danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında bireysel veya gruplar için detaylı biçimde planlanan turları sunabiliyoruz. Tur operasyonumuz tamamen VIP standartlarda yer almakta ve geleneksel gezi turlarından farklı standartları ifade etmektedir. Sizin için turlarımızın tüm detaylarını size göre planlayabiliyor ve tam olarak ihtiyacınız olan turları sizin için özel olarak hazırlıyoruz. Firmamızın sahip olduğu deneyim, donanım ve nitelikli kadro sayesinde şehir turları sizin için büyüleyici bir serüvene dönüşüyor. Tek yapmanız bizimle iletişime geçip, planlamalara başlamak.

Özel Ulaşım Seçenekleri

Şehir ve kültür turları, sizin için okul gezisi standartlarında değil, bambaşka opsiyonlarla sunulabiliyor. Biz bir danışmanlık firmasıyız ve müşterilerimizin talep ettikleri standartlarda özel çözümleri üretebiliriz. Bu kapsamda, VIP bir tur organize etmemiz gerekiyorsa sizi gerekirse helikopterle varış noktasına ulaştırabilir, özel yatlarla denizden erişim sağlayabiliriz. Özel misafirlerimiz için sunduğumuz hizmetler kapsamında VIP araç servisini de şehir turlarımız kapsamında sunabiliriz. Kültür ve şehir turlarında odak sizsiziniz. Siz ne isterseniz biz onu sunmak üzere hareket edebiliyor ve nitelikli hizmetleri tam istediğiniz gibi sunabiliyoruz. Dileyen müşterilerimiz için özel seçeneklerle verebildiğimiz hizmetlerimizi, dilerseniz ekonomik sınıfta da sunabiliyoruz. Bizim sunum şeklimiz sektör ortalamaları değil, mümkün olan en yüksek seviye olarak sizlere sunuluyor.  Ekonomik ve VIP fark etmeksizin nitelikli çözümler hizmetinize sunuluyor.

Tüm Şehir Emrinizde

Şehir turları kapsamında, en geniş anlamda şehrin tüm detaylarını görecek ve tanıyacaksınız. Şehrin yerlilerinin dahi görmediği detaylara ulaşacak ve mükemmel bir deneyim yaşayacaksınız. Deneyimli kadromuz sizin için hiçbir detayı kaçırmayacağınız bir program sunacak. Şehrin tarihi alanlarını eksiksiz biçimde, gerekirse günlerce gezeceğiniz bir tur fırsatına şimdi sahip olmak için tek yapmanız gereken harekete geçmek. Dünyanın en kalabalık şehirlerinden bir tanesi olan İstanbul, aynı zamanda yüz ölçümüyle de size görecek çok fazla alternatifi sunuyor. Yakanın iki tarafında, modern ve tarihi mekanları ziyaret edebilir, şehrin eğlence hayatına şahit olabilirsiniz.

Her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği İstanbul, aynı zamanda bölgenin en önemli ticari merkezlerinden birisidir. İş gezilerinin de sıkça yapıldığı şehirde, ticari iş ortaklarınıza şehri tanıtmak ve onlara iyi vakit geçirme imkanını sunmak istiyorsanız, kültür ve şehir turlarımız, mükemmel alternatiflerdir. Misafirlerinize, dilerseniz boğazın suları üzerinde güzel bir akşam yemeği yemek ve İstanbul’a denizden bakmak fırsatını da sunabilirsiniz.

Hizmetlerimizde sınır, sizin haya gücünüzdür. Sizin için tüm tur ve gezi seçeneklerini birer profesyonel sunum haline getirebiliriz. Bunun için bize ulaşmanız ve ihtiyaçlarınızı belirtmeniz yeterlidir. Büyük projeler ve özel organizasyonlarınız için size tur desteğini, belirttiğimiz gibi kapsamlı enstrümanlarla sunuyor olacağız.