Hizmetlerimiz

Şehir & Kültür Turları

Binlerce yıllık tarihi zenginlik, doğanın en güzel sunumuyla modern bir şehirde birleşiyor. Keşfetmeniz için hizmetinizdeyiz.

İstanbul’da bulunduğunuz süre zarfında sizlere şehrin her zerresinden azami düzeyde keyif almanızı sağlayan Kültür ve Şehir Turları sunuyoruz. Tarihi mekanlar, dünyaca ünlü alışveriş merkezleri, doğal güzellikler ve İstanbul’la ilgili bilmeniz gereken her şeyi bizimle keşfedeceksiniz. Size sunacağımız turlarımızın ardından bir çok İstanbullunun dahi görmediği kadar yeri görecek ve zamanınızı çok iyi değerlendireceksiniz. İstanbul’u sözde değil, gerçek anlamda keşfetmek için bu hizmeti mutlaka deneyin. Bireysel ve aile boyutundaki turlarımızın yanı sıra, dilerseniz geniş gruplar için de size Kültür ve şehir turları sunabiliriz. İstanbul’a doymak için hemen harekete geçin.

Sağlık Turizmi

Sağlığınız değerlidir. Premium seviyede hizmet sunan hastanelerimizde, bizim rehberliğimizde tedavi olabilirsiniz.

İstanbul’da sağlık hizmetleri dünyanın pek çok noktasından çok daha kaliteli biçimde sunulur. Biz ise size zaten standartları yüksek olan sağlık hizmetlerinin en nitelikli örneklerine ulaşabilme imkanı sunarız. Üstelik süreci mükemmel biçimde planlayarak, hiçbir süreçte sıkıntı yaşamamanızı sağlarız. Dilerseniz hava alanından sizi alıp, tedavi sürecinizin tamamında refakat edebilir, gerekli tüm işlemleri sizin için gerçekleştirerek herhangi bir noktada sürecin size yük olmasını engelleyebiliriz.  Siz sadece tedavinizle ilgilenir, sağlığınıza en uygun koşullarda ulaşabilirsiniz. Biz sizin için her şeyi eksiksiz biçimde gerçekleştiriyor olacağız. Alacağınız hizmet sayesinde, tedavi sürecinde yanınızda hiç kimze olması gerekmez. Tedavinizin sorunsuz biçimde…

Tekne & Helikopter

Dünyanın merkezini ister havadan, ister denizden keşfedebilirsiniz. Tekne ve Helikopter hizmetlerimiz ile fark yaratıyoruz.

İster belirli noktalar arasında taşımacılık ihtiyaçlarınız noktasında, isterseniz turistik bir gezi için Tekne ve Helikoper hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Filomuzda bulunan yeni nesil Tekne ve Helikopterlerimiz ile size bu benzersiz deneyimi mükemmel biçimde sunabiliyoruz. Kapasite ölçeğinde; aileniz, iş ortaklarınız veya dostlarınızla keyifli vakit geçirip, farklı bir deneyim yaşamanız için elimizden geleni yapıyor olacağız. Tekne ve helikopter hizmetlerimiz, siz kıymetli misafirlerimizin ihtiyaçlarına özel olarak planlanıp, tam olarak bu amaca uygun biçimde sunuluyor. VIP standartlarda hizmetlerimiz kapsamında size sunduğumuz benzersiz çözümlerimiz sayesinde, beklentilerinizin ilerisinde bir deneyimi en uygun koşullarla yaşayabiliyorsunuz. 

VIP Araç

Araç kiralamanın bir adım ötesine geçip, ihtiyaçlarınız odağında her türlü çözüme ulaşabileceğiniz hizmete ulaşın.

Firmamız, VIP Araç kiralama hizmeti kapsamında, araç kiralama hizmetlerinden farklı ve çok daha kapsamlı çözümleri sizlere sunar. Bizden alacağınız hizmet; dilerseniz size destek hizmetleri personeli ve güvenlik ekibini de kapsayan biçimde sunulabilir. Örneğin; bizden yalnızca şoför ve rehber talep edebileceğiniz gibi, dilerseniz bir güvenlik ekibi ve hatta sekreter de talep edebilirsiniz. Tabii bu arada size anlık hizmet verecek hosteslerimiz de bu hizmete dahil edilebilmektedir. Kendinizi krallar gibi hissetmek için bu hizmeti tercih edebilirsiniz. Biz çok önemli kişiler için ihtiyaçları odağında, standartlar üzerinde hizmet sunarız. Eğitimli personelimiz, şirket prensiplerine ve vizyonuna uygun biçimde hizmetleri dünya standartlarında sunar. Dünyaca ünlü bir stardan, ülkemizde temaslarda bulunacak bir lidere kadar her seviyede önemli kişi için hizmet sunabiliriz. Bize ihtiyaçlarınızı belirtmeniz durumunda, ziyarette bulunacak her düzeyde misafiriniz için kendini güvende hissedeceği maksimum konfor düzeyinde VIP hizmetler en iyi şekilde sunulacaktır.

Transfer

Dünyanın en büyük şehrinde kaybolmayın. Sizin için havalimanından, kalacağınız noktaya kadar olan süreçte mükemmel destek veriyoruz.

Eğer ihtiyacınız; havaalanından kalacağınız noktaya sorunsuz bir şekilde ulaşmak ise doğru yerdesiniz. Yeni nesil araçlarımızla, tam zamanında hava alanı transfer hizmetini size sunuyoruz. VIP seviyedeki hizmetlerden, standart havaalanı transfer hizmetlerine kadar her seviyede hizmet firmamız tarafından sunulabilmekte, hangi standartta yer alırsa alsın, en güvenli ve konforlu deneyim sizlere sunulmaktadır. Önceden belirlenen tarih ve saatte personelimiz sizi havaalanında bekliyor ve size en iyi şekilde refakat ediyor olacak. Hizmetlerimiz kapsamında sizi asla bekletmiyor ve olağan dışı haller haricinde size tam zamanında hizmet veriyor olacağız. Havaalanı transfer hizmetlerimiz kapsamında sizinle sürekli kontak halinde oluyor ve rötar gibi durumlarda mağdur olmamanız için gerekli tedbirleri alıyoruz. Tam zamanında başlayan hizmetlerimiz, güvenli sürüş standartlarında trafikte en az vakit kaybedilecek rotanın tercih edilmesi ile en hızlı şekilde tamamlanıyor. Size sıradan bir transfer hizmeti değil, her seviyede en nitelikli hizmeti…

Yatırım

Yatırımlarınızdan en yüksek kazancı elde edebileceğiniz ve risk almadan paranızı güvenle değerlendirebileceğiniz alana yönlendirelim.

Menkul ve Gayrimenkul yatırımları noktasında size kendi kazancından çok sizi düşünen bir çözüm ortağı ister misiniz? Örneğin, satın alacağınız arazinin önümüzdeki dönemde imar planı dahilinde hangi seviyede değerleneceğini analiz edip, size tam rapor sunabilen bir çözüm ortağı çok iyi olur değil mi? Elbette hiç kimse risk almak istemez. Yıllarca emek verip bir araya getirdiğiniz kazancınızın en iyi şekilde değerlendirilmesini istemeniz kadar doğal bir surum da söz konusu değildir. Biz size faiz ve diğer finansal araçlardan farklı olarak yatırımlarınızın reel anlamda kazanca dönüşmesini sağlayacak enstrümanları sunabiliriz. Firmamız, yatırım yapacağınız alanda uzman personelimizin yapacağı araştırma ve analizlere dayalı olarak danışmanlık hizmeti sunabilir ve en doğru yatırımı yapmanızı sağlayabiliriz. Sermaye piyasası araçları ve gayrimenkul alımlarınızda en yüksek getirinin söz konusu olduğu alanları sahip olduğumuz network ve deneyim ile kolayca tespit edebiliriz. Bu sayede herhangi bir finans kuruluşundan…