Bulist Hakkında

En benzersiz hizmetleri için;
Profesyonel çözümler

Dünyanın en yüksek standartlarında sunulan VIP hizmetlerle tanışmak istediğinizi biliyor ve bu alandaki nitelikli hizmet ihtiyacını 2012 yılından beri biz karşılıyoruz. Firmamız kurulduğu günden bu yana bir alanda kurulu olan alt iştirakleri ile benzersiz hizmetleri yerli ve yabancı müşterilerimiz için üreterek sizlerin beğenisini kazanıyor. Hemen her ülkeden ağırladığımız misafirlerimize kendi dilerinde destek sunarak, mükemmel bir hizmet deneyimini alabilmelerini sağlıyor ve VIP kavramına farklı bir boyut kazandırıyoruz.

Siz bizim misafirimiz olduğunuz sürece, sizin her ihtiyacınızdan biz sorumlu olduğumuz bilinciyle, size kapsamlı paket hizmet seçenekleri sunuyor veya dilerseniz, geleneksel hizmetleri kendi standartlarımızla sunabiliyoruz. Bizden hangi hizmeti alırsanız alın, alışılmışın dışında bir deneyim yaşayacağınızı garanti ederiz. Bizimle güvenli, keyifli ve yüksek standartlı hizmet deneyimine hazırsanız başlayalım.

İştiraklerimiz

Firmamız, Menkul ve Gayrimenkul yatırım danışmanlığı, Sağlık Turizmi ve sağlık hizmetleri danışmanlığı, şehir ve kültür turları, VIP Transfer ve Havaalanı transfer hizmetleri, Helikopter ve tekne turları gibi hizmetleri sunan alt iştiraklere sahiptir. Her birimimiz tek bir merkeze bağlı olmakla birlikte, hizmeti üreten birimlerin kendi alanlarında özel uzmanlıkları bulunur. Bu hizmet alanlarında özel olarak kurulan sistem ile maksimum kalite seviyesinde hizmet, yerli ve yabancı müşterilerimize uluslar arası standartlarda sunulur.

Menkul ve Gayrimenkul Danışmanlığı

İstanbul veya Türkiye’nin herhangi bir yerinde arsa veya yapı satın almak niyetindeyseniz bizimle görüşmeden harekete geçmeyin. Sizin için sektörü derinlemesine inceliyor ve fırsatları ayağınıza getiriyoruz. Ayrıca menkul yatırımlarınız noktasında da size pek çok fırsatın kapılarını aralıyoruz.

Sağlık Turizmi

İstanbul ve Türkiye’nin diğer büyükşehirlerinde bulunan hastaneler ve alternatif tıp merkezileri ile olan bağlantılarımız sayesinde sizlere en iyi tedaviyi en uygun şekilde alabilme imkanını sunuyoruz. Avrupa’nın çok altında maliyetlerle, en az Avrupa standartlarında hizmetleri bizim aracılığımızla alabiliyorsunuz. Ayrıca tedavi olurken, ülkemizin prosedürlerini ve dilini de bilmenize gerek yok. Size sizin dilinizi konuşan bir danışman atayarak tüm sorunlarınızı onların karşılamasını sağlıyoruz.

Transver ve VIP Araç Hizmetleri

Şehrimizi ziyaretiniz sırasında size sürekli sürücülü VIP araç hizmeti sunabildiğimiz gibi, dilerseniz sadece hava alanı transfer hizmeti de sunabiliriz. Bunu yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve ihtiyaçlarınızı belirtmek olacaktır.

Turlar

Şehrimizde kültür ve şehir turlarına katılabilir, dilerseniz tekne ve helikopter ile İstanbul ve yakın çevresini gezebilirsiniz. Şehrin binlerce yıllık tarihi ve modern dokusunu en ince detaylarına kadar tanımak, gezmediğiniz yer kalmayana kadar şehri keşfetmek için bu hizmet tam aradığınız çözümdür.

Tekne ve Helikopter

İstanbul gibi bir şehri karadan tam anlamıyla gezemem diyorsanız, size ek hizmetler de sunabiliriz. Helikopter ile şehir gezisi deneyimini dünyanın en güzel şehrinde yaşamak isterseniz, helikopter hizmetimizi değerlendirebilir veya boğazda güzel bir tekne turuna da katılabilirsiniz. Sizin için özel olarak düzenlenecek turlara katılabileceğiniz gibi, dilerseniz genel turlara da dahil olabilirsiniz.

Rehberlerimiz

team1
Karen Ryan
Chief
team2
Paul Green
Graphic Design
team3
Jack Sanchez
Main Developer
team4
Sebastian Reave
Art Director

Vizyon - Misyon - Kurumsal Değerler

Vizyonumuz

Danışmanlık kavramını, bir üst seviyeye taşıyıp müşterilerimizin benzersiz hizmetleri olabilmesi için gerekli hizmet standartlarını oluşturmak, sadece ülkemizde değil dünyada adından övgüyle bahsedilen firmalar arasında yer alıp, her geçen gün mevcudiyetimizi kuvvetlendirmek ve elbette sektörün en önemli firması olarak sahip olduğumuz değerlerin diğer firmalara da referans olmasını sağlamak vizyonumuzdur. Sektörün standartlarını belirleyen kuruluşlar arasında yer almaktan her zaman onur ve gurur duyuyor olacağız.

Misyonumuz

Hizmet standartlarımızı müşteri odaklı belirler ve tüm prosedürlerimizi çözüm noktasında tesis ederiz. İhtiyaçların en uygun şekilde çözülebilmesi için nitelik ve nicelik bakımından en doğru yöntemin seçilmesi, müşterinin mutlak memnuniyetle hizmeti alması ve fayda elde etmesi misyonumuzun temellerini oluşturur. Vizyonumuz kapsamında; sahip olduğumuz kurumsal değerleri iş akış sistematiğinde mükemmel biçimde ortaya koyarak, beklentilerin ilerisinde hizmet üretiriz.

Kurumsal değerlerimiz

  • Müşterilerimizin fayda elde etmesi birinci önceliğimizdir.
  • Fiyatlarımızı maliyetlerimiz kapsamında belirler, optimum fiyat stratejisini tercih ederiz.
  • Toplam kalite stratejisi ile çalışır, mutlak memnuniyeti hedefleriz.
  • Yanıltıcı olmaz tüm proseslerde en detaylı bilgilendirmeyi açıkça yaparız.
  • Sektör standartlarının ne olduğuna bakmaksızın dünya standartlarında hizmet üretmeye çalışırız.
  • Kanunlara saygı gösterir, ülkemiz ve diğer ülkelerin hiçbir hukuki standardı ile çelişmeyiz.
  • Taahhütlerimizin arkasında durarak, müşterilerimizi almakta oldukları hizmet boyunca; öncesinde ve sonrasında asla yalnız bırakmayız.
  • Modern işletmecilik ilkelerinin ciddiyeti ve Türk ticari etiğinin Samimiyeti iş ve işlemlerin izle mükemmel bir şekilde bir arada sürdürülmektedir.